Home / درباره ما

درباره ما

یک تجربه کاملا جدید درباره وکیل مهاجرت شکل می گیرد!

قبل از شروع ماجرا باید ذهنتان را از هر چیزی که در مورد وکیل مهاجرت و موسسه مهاجرتی می دانید خالی کنید! قصد داریم یک تجربه جدید به شما در خصوص مهاجرت ارائه کنیم چرا که اینجا یک نقطه سرنوشت ساز است! قرار است اولین گام را به سمت زندگی جدیدتان بردارید. وکلای مهاجرت زندگی در اکوادور با درک کامل اهمیت موضوع تلاش دارد تا برای اولین بار در این کشور از مفهوم واقعی وکیل مهاجرت و موسسه مهاجرتی و وظایف و تخصص آن پرده بردارد.

ببینیم برای زندگی جدیدتان چه نقشه ای دارید.

موسسه مهاجرتی با خدمات مستقیم و بلاواسطه

وکلای مهاجرت زندگی در اکوادور بر خلاف بسیاری از مدعیان به صورت بلاواسطه و مستقیم کار می کند. یک موسسه مهاجرتی که با اکثر دولت ها خود دارای ارتباط مستقیم است و تیم وکیل مهاجرت آن خود مستقیما عهده دار انجام امور می باشند. این موضوع به دفتر مهاجرتی ما کمک می کند که خود در جریان جزء جزء کارهای پرونده باشد و به صورت مستقیم پیشرفت کار را کنترل کند.

استفاده از کارگروه وکیل مهاجرت

در مجموعه وکلای مهاجرت زندگی در اکوادور به جای یک نفر وکیل مهاجرت ۳ نفر متخصص مسئول رسیدگی و به نتیجه رساندن پرونده های مهاجرتی هستند. در حقیقت ما برای هر پرونده یک کارگروه متشکل از چند وکیل مهاجرت متخصص و مجرب ایجاد می کنیم و موکل ما خیالش راحت است که یک تیم حرفه ای مشغول پیگیری کار او و حفط منافعش هستند. این مساله در هیچ موسسه مهاجرتی یا دفتر مهاجرتی پیش از این سابقه نداشته است.

شما در هر لحظه می توانید با کلیک روی چت آنلاین در گوشه تصویر و همچنین فرم تماس با ما در ارتباط باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *