Home / تحصیل

تحصیل

دانشگاه های اکوادور

بیش از 70 دانشگاه در کشور اکوادور وجود دارد، دانشگاه هایی که بیش از 61000 دانشجو را در خود جای داده اند. باید بدانید که حدود 6 تا از این دانشگاه ها در رتبه دانشگاه های جهانی QS ( سال 2015 ) قرار دارند. این درحالیست که دانشگاه De san Francisco De Quito بالاترین رتبه دانشگاه های ملی و رتبه 68 در آمریکای لاتین را به خود اختصاص داده است. کشور اکوادور از نظر وجود آموزش عالی سابقه ای دیرینه دارد. اکوادور در قرن 17 نسبت به رونق دو دانشگاه بر پایهQUITO مبادرت ورزید. دانشگاهی که در حال حاضر در مرکز اکوادور قرار دارد. تحصیل در اکوادور به ویژه در دانشگاه های نامبرده توصیه می گردد.

دانشگاه اکوادور
رنکینگ یا رتبه بندی دانشگاه های اکوادور
از دیگر دانشگاه های رتبه بالا در اکوادور عبارت است از :
دانشگاه de San Francisco de Quito (رتبه 68 در آمریکای لاتین)
دانشگاه pontificia کاتولیکی del Ecuador ( رتبه 99 در آمریکای لاتین)
دانشگاه Escuela Superior Politecnica del litoral ( ESPOL، رتبه 127 در آمریکای لاتین)
دانشگاه Escuela Politecnica del litoral – دانشگاه de las Fuerzas Armadas – ESPE (رتبه 200-151 در آمریکای لاتین)
دانشگاه کاتولیکی De Santiago de Guayaquil (رتبه 300-201 در آمریکای لاتین)
دانشگاه مرکزی del Ecuador (رتبه 300-201 در آمریکای لاتین)
دانشگاه de Cuenca ( 301 در آمریکای لاتین)

دانشگاه اکوادور
بورسیه تحصیلی جهت شهریه دانشگاه در این کشور به دانشجویان خارجی تعلق نمی گیرد. بنابراین تحصیل در اکوادور رایگان نمی باشد. دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی اکوادور مورد تایید وزارت بهداشت نمی باشد.

زبان تحصیل در اکوادور در مقطع دکترا اغلب رشته ها به زبان انگلیسی آموزش داده میشوند. تحصیل در اکوادور بدون مدرک زبان در بسیاری از دانشگاه ها امکان پذیر نیست.

دانشگاه اکوادور

آموزش عالی در اکوادور
باید بدانید که کشور اکوادور در قلب اصلاح سیستم های دانشگاهی قرار دارد. چرا که با هدف توسعه استانداردهای آموزش عالی و پذیرش دانشجویان به صورت منصفانه وارد عمل شده است. در سال 2012 این کشور به معرفی استاندارد هایی جهت آزمایش کردن 29 دانشگاه دولتی مبادرت ورزید، دانشگاهی که برای 70 درصد از دانشجویان مهیا شده اند. این آزمایش جهت بررسی و سنجش نگرش ها در خصوص میزان یادگیری، میزان کسب اطلاعات و افزایش تعداد دانشجویانی که درآمد کمی دارند اما قصد ورود به این دانشگاه ها را دارند طراحی شده است.

یکی از برنامه ریزی های اصلی این دانشگاه ها در جهت ارتقای سطح استانداردهای آموزشی خواهد بود. ناگفته نماند که در سال 2017 اساتید ملزم به در دست داشتن حداقل مدرک کارشناسی ارشد بوده اند. در حال حاضر ارائه مدرک تخصصی در اکوادور کمتر می باشد. این درحالیست که تنها سه دانشگاه نسبت به اعطای مدرک PHD مبادرت می ورزند.
برنامه ریزی دولت در جهت افزایش استانداردهای آموزشی که ” گاراژ دانشگاهی ” نامیده می شود خواهد بود. این در حالیست که موسسات آموزشی نسبت ارتقای استاندارد های آموزشی، افزایش امکانات و منابع آموزشی مبادرت می ورزند. ناگفته نماند که دانشگاه هایی که پیشرفت نکردند در دو سال اخیر بسته شدند. این درحالیست که دانشگاه های دولتی برنامه ریزی هایی در جهت در اختیار قرار دادن بورسیه تحصیلی دارند که مقدار آن حدود 490 میلیون دلار – دلار آمریکا در سال خواهد بود.

دانشگاه اکوادور

علاقه مندان تحصیل در اکوادور جهت کسب اطلاعات راجع به شرایط اعزام دانشجو به اکوادور و اخذ ویزای تحصیلی به صورت تضمینی در این کشور می توانند با تحویل مدارک خود که شامل: کپی از همه صفحات گذرنامه و ترجمه مدارک و ریزنمرات دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاهی- مدرک زبان و عکس پاسپورتی به وکلای مجرب ما در موسسه زندگی در اکوادور واقع در تهران مراجعه کرده و به راحتی و در کمترین زمان ویزای تحصیلی کشور اکوادور را دریافت کرده و به ادامه تحصیل در این کشور بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

توجه . هزینه تحصیل در مدارس دولتی برای افرادی که دارای یکی از انواع ویزای اقامت باشند به صورت رایگان می باشد

 

شما در هر لحظه می توانید با کلیک روی چت آنلاین در گوشه تصویر و همچنین فرم تماس با ما در ارتباط باشید

سلام... با ما صحبت کنید